terazrock.pl
0

Impact Festival 2017

Kraków, Tauron Arena | 17 czerwca 2017

W TAURON Arenie Kraków, gdzie odbywa się tegoroczny Impact Festival, zobaczymy – poza ogłoszonymi wcześniej System of a Down i Linkin Park – trzech wykonawców: Machine Gun KellyRoyal Republic oraz Red Sun Rising. Wiadomo, że to jeszcze nie koniec ogłoszeń, a kolejni wykonawcy, którzy zaprezentują się 15 i 17 czerwca w Krakowie, zostaną ogłoszeni w najbliższym czasie.

Ponieważ bilety na oba dni sprzedawane są osobno, dość ważną kwestią jest, który z nowo ogłoszonych wykonawców zagra którego dnia. Wiadomo już, że przed Linkin Park, headlinerem pierwszego dnia festiwalu, zagra Machine Gun Kelly. Jeden z najbardziej wyrazistych przedstawicieli młodego pokolenia amerykańskiego hip hopu. Muzyk współpracował m.in. z French Montana, Pusha T, Meek Mill i Wiz Khalifą.

17 czerwca, oczywiście poza wcześniej ogłoszoną główną gwiazdą dnia –  System of a Down, wystąpią dwie dobrze znane polskiej publiczności kapele, wspomniane już: Red Sun Rising oraz Royal Republic. Choć drugi z wymienionych zadebiutował dopiero w 2010 roku, cieszy się ogromnym uznaniem fanów i krytyków. Warto przypomnieć, że Royal Republic rozgrzali do czerwoności Open Stage w warszawskiej Stodole w listopadzie 2016 roku. Red Sun Rising natomiast podbili serca polskiej publiczności supportując podczas wyprzedanych koncertów Skillet w Warszawie i Krakowie.

Bilety na Impact Festival 2017

Przedsprzedaż biletów w cenach od 249 zł startuje 12 października o 10.00 i potrwa do 13 października do 10.00. Sprzedaż ogólna startuje 14 października o 10.00.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group