terazrock.pl

James Hetfield wspomina pierwsze spotkanie ze Steve'em Harrisem

James Hetfield w jednym z ostatnich wywiadów przybliżył kulisy pierwszego spotkania ze Stevem Harrisem, basistą i założycielem zespołu Iron Maiden. 
 

Blaze Bayley o dołączeniu do Iron Maiden: Ludzie mnie nienawidzili

Blaze Bayley był jednym z wokalistów Iron Maiden, ale wielu fanów formacji chce o tym okresie zapomnieć. Czy faktycznie był to czas spadku jakości muzycznej popularnego zespołu?
 

„Despacito” w stylu Iron Maiden, Slayer, Tool czy Rammstein

Słynący z niesamowitych coverów największych przebojów, wykonywanych w różnych muzycznych stylach, Anthony Vincent wziął na warsztat przebój „Despacito”.
 
Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 5
I see everything twice dodano: 21.04.2017, 19:38 #1
Iron Maiden oficjalnie najlepszym zespołem świata
Brawo fani Iron Maiden! Jesteście zadowoleni? Teraz juź przecież nikt nie śmie zaprzeczyć, źe to właśnie Wasz ukochany zespół jest największy i najwspanialszy, skoro nagrał wszystkie 25 najlepszych płyt w historii rocka, lepszych niź cały ten szajs od jakichś Beatelsów, Rollingstonesów, Hendrixów, Dylanów razem wziętych. A serio: czy w tym kraju kaźdy w miarę sensowny i ciekawy pomysł musi zostać spierdolony (pardon my French) przez garść zakompleksionych palantów, muszących udowodnić wszystkim wokół, źe to ich racja jest racją najmojszą, źe to ich ideologia/ druźyna piłkarska/ zespół muzyczny (niepotrzebne skreślić) jest tą jedyną i wybraną?
Pokaż odpowiedzi (2)
Nowy Teraz Rock
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group