terazrock.pl

Iron Maiden: Nie przejmujemy się, że nie grają nas w radiu

Nie od dziś wiadomo, że stacje radiowe niektórym artystom pomogły w rozwoju muzycznej kariery. Są jednak tacy wykonawcy, którzy nie potrzebują takiego wsparcia albo trudno jest się im przebić. Grupa Iron Maiden jednak się tym zupełnie nie przejmuje.  
 

Bruce Dickinson (Iron Maiden) bał się o swój głos po walce z rakiem

Wokalista Iron Maiden, Bruce Dickinson, przyznał że obawiał się powrotu do śpiewania po wygranej walce z nowotworem.
 

Iron Maiden pozwani. Poszło o tekst „Hallowed Be Thy Name”

Dwóch muzyków Iron Maiden zostało pozwanych w związku z tekstem kompozycji „Hallowed Be Thy Name”. Brian Quinn twierdzi, że to on napisał kluczowy fragment kilkanaście lat wcześniej.
 
Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 2
I see everything twice dodano: 21.04.2017, 19:38 #1
Iron Maiden oficjalnie najlepszym zespołem świata
Brawo fani Iron Maiden! Jesteście zadowoleni? Teraz juź przecież nikt nie śmie zaprzeczyć, źe to właśnie Wasz ukochany zespół jest największy i najwspanialszy, skoro nagrał wszystkie 25 najlepszych płyt w historii rocka, lepszych niź cały ten szajs od jakichś Beatelsów, Rollingstonesów, Hendrixów, Dylanów razem wziętych. A serio: czy w tym kraju kaźdy w miarę sensowny i ciekawy pomysł musi zostać spierdolony (pardon my French) przez garść zakompleksionych palantów, muszących udowodnić wszystkim wokół, źe to ich racja jest racją najmojszą, źe to ich ideologia/ druźyna piłkarska/ zespół muzyczny (niepotrzebne skreślić) jest tą jedyną i wybraną?
Pokaż odpowiedzi (2)
Nowy Teraz Rock
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group