terazrock.pl

100 albumów metalowych wszech czasów wg RollingStone.com

Na stronie internetowej RollingStone.com pojawiło się zestawienie 100 albumów metalowych wszech czasów. Nie zabrakło zaskoczeń!
 

Iron Maiden. Nicko McBrain o walce Bruce'a Dickinsona z chorobą

Nicko McBrain będący perkusistą Iron Maiden wypowiedział się ostatnio na temat poprawy zdrowia Bruce'a Dickinsona oraz planów zespołu na przyszłość.
 

Nicko McBrain planuje odejście z Iron Maiden

Perkusista Nicko McBrain współtworzy zespół Iron Maiden od ponad 30 lat. W ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat swoich planów związanych z muzyczną emeryturą.
 
Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 3
I see everything twice dodano: 21.04.2017, 19:38 #1
Iron Maiden oficjalnie najlepszym zespołem świata
Brawo fani Iron Maiden! Jesteście zadowoleni? Teraz juź przecież nikt nie śmie zaprzeczyć, źe to właśnie Wasz ukochany zespół jest największy i najwspanialszy, skoro nagrał wszystkie 25 najlepszych płyt w historii rocka, lepszych niź cały ten szajs od jakichś Beatelsów, Rollingstonesów, Hendrixów, Dylanów razem wziętych. A serio: czy w tym kraju kaźdy w miarę sensowny i ciekawy pomysł musi zostać spierdolony (pardon my French) przez garść zakompleksionych palantów, muszących udowodnić wszystkim wokół, źe to ich racja jest racją najmojszą, źe to ich ideologia/ druźyna piłkarska/ zespół muzyczny (niepotrzebne skreślić) jest tą jedyną i wybraną?
Pokaż odpowiedzi (2)
Nowy Teraz Rock
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group