terazrock.pl

Król disco polo, Zenek Martyniuk, wokalista zespołu Akcent, jak legendarny Rysiek Riedel? TVP Info opublikowali artykuł, który mocno zdenerwował fanów Dżemu. Pewnie nie tylko ich. 

Nie tak dawno na półki księgarń w całej Polsce trafiła biografia Zenka Martyniuka. Z kolei już niebawem powstanie film o liderze zespołu Akcent, za którego odpowiedzialna będzie Katarzyna Jugowska, córka Grażyny Szapołowskiej, dla której inspiracją była właśnie wspomniana książka. Nie pisalibyśmy o tej sprawie, gdyby nie wpis TVP Info na jednym z portali społecznościowych.

Quentin Tarantino nakręci film o morderstwie żony Romana Polańskiego

Na oficjalnym koncie na Twitterze program informacyjny TVP udostępnił link do artykułu, który dotyczy powstania filmu o Zenku Martyniuku i w którym zestawiono lidera zespołu Akcent z legendarnym Ryśkiem Riedlem, wokalistą grupy Dżem. Skąd takie porównanie? Wszystko spowodowane zostało słynnym filmem biograficznym „Skazany na bluesa”, który swoją premierę miał w 2005 roku. 

Nie trzeba było długo czekać, aby pod wpisem na Twitterze pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii ze strony użytkowników tego portalu społecznościowego. Poniżej publikujemy tylko kilka takich przykładów: 

Jak oceniacie tę sytuację? Zapraszamy do komentarzy

Komentarze (22)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Kokka [157.25.***.***] dodano: 12.07.2017, 12:08 #1
PiSiurska propaganda TVP zaczyna zataczać coraz większe kręgi.
Ukryj odpowiedzi (1)
Pumpciuś [80.55.***.***] do Kokka dodano: 12.07.2017, 13:00 #2
ja myślę że to wina Tuska
Filip [156.17.***.***] dodano: 12.07.2017, 12:38 #3
cudna gównoburza, lubię i czekam na więcej Mrugnięcie
FanMarmoladyzDzemem [145.253.***.***] dodano: 12.07.2017, 12:54 #4
Bez przesady ze za dwa lata nikt nie bedzie pamietal o Zenku i Akcencie. To tez legenda tylko innej sceny muzycznej...

Pozdrawiam.
Pumpciuś [80.55.***.***] dodano: 12.07.2017, 12:59 #5
Kurde. Przecież sam wielki Niemen jak został wybrany przez Polaków wokalistą wszechczasów stwierdził że sam abdykuje na rzecz Ryśka Riedela a tu niby Martyniuk z tym prostym discopolowym weselnym wiejskim stylem śpiewania ma niby być jak Riedel. To może od razu go ogłośmy lepszym od samego Niemena albo lepiej może to nawet sam Jimi Hendrix. No chyba że chodzi tu o osobowość, to nie wnikam. Nie znam się, może w świecie disco polo to rzeczywiście taki Riedel Uśmiech
Beno [89.66.***.***] dodano: 12.07.2017, 15:59 #6
Martyna UK to najwyżej Ryśkowi Riedlowi buty mógłby czyścić. Co za idiota ich porównuje.
Darek [79.184.***.***] dodano: 12.07.2017, 16:37 #7
Rysiek był królem polskiego rocka , Martyniuk disco-polo. O to chodzi we wpisie. Przecież Rysiek nie był królem disco-polo. Ludzie co wy. Nie umiecie już czytać ze zrozumieniem ?
Victus [157.25.***.***] dodano: 12.07.2017, 16:58 #8
no debil skończony to musiał napisać...dyletant, któremu słoń nadepnął na ucho.
Dzem Fan [84.57.***.***] dodano: 12.07.2017, 17:26 #9
A kto to jest ten Martymiuk czy jak mu tam discopolowiec czy ktos go wogule zna?
Hihitnik [78.8.***.***] dodano: 12.07.2017, 19:19 #10
Niefortunne, ale nie widzę tu jakiejś afery.
A poza tym czy trzeba odrazu zjechać Zena.
Jego wina, że jest jak jest (w TVP i w ogóle) ?
Dajcie spokój. Chłop od lat robi swoje.
A o Disco Polo to już nie jeden dokument powstał. I dobrze.
Poziom: 16
flake9 dodano: 12.07.2017, 19:41 #11
Porównanie sensowne, choć kontrowersyjne. Dwóch królów swoich gatunków będzie miało film o sobie.
Jacek [83.23.***.***] dodano: 12.07.2017, 19:44 #12
Może On jest jak Rydiek może inaczej jak Rysio OCHUCKI Bo to muzyk od ŁUBU DUBU Disko Polo klubu
grzech [91.196.***.***] dodano: 12.07.2017, 19:57 #13
Ludzie ile wy macie lat żeby się kłócić o porównywanie ich? Rysiek zasłużył na film o sobie i widocznie Zenek też zasłużył.
Polak [31.0.***.***] dodano: 12.07.2017, 20:28 #14
Tak jakby porównać boga do rydzyka
Polak [213.136.***.***] dodano: 13.07.2017, 01:34 #15
Jak można wywala pieniądze na coś takiego? Chyba,że prywatny sponsor...
Peciu [157.25.***.***] dodano: 13.07.2017, 06:33 #16
Ale o co wam chodzi? Jakie czasy, taki Riedel! Dawniej mieliśmy Niemena, Nalepę, Riedla dzisiaj zasługujemy na Martyniuka. Tak rozwija się przez lata polski odbiorca muzyki. Czy mamy na poletku rockowym nowych Acidów, Myslovitz, debiut na miarę Flapjacka, czy Kobong? Kto dzisiaj rzuca butelkami z benzyną jak niegdyś CKOD? Nikt! Dzisiaj mamy dico-polo w odsłonie w jakiej im się w latach 90-nie marzyło, bo sami tego chcemy.
bbfan [94.254.***.***] dodano: 13.07.2017, 07:51 #17
Ogarnijcie się ! Napisano, ze Martyniuk bedzie miał film jak Rysiek ! Nie ze jest jak Rysiek ! Czy jak napiszę, ze jeżdzę Ferrari jak Kuba W. to jestem z nim porównywany ?
IDontKnowYou [82.177.***.***] dodano: 13.07.2017, 10:48 #18
Jakby nie patrzeć, Zenka zna prawie każdy, w przeciwieństwie do Ryśka, którego dzisiaj kojarzy już mało kto. I zgadzam się, to porównanie mocno uderza w Zenka. Rysiek jest legendą ale dla stosunkowo wąskiej grupy osób. Zenek to już legenda na dużą skalę.
Poziom: 5
ozzyjj dodano: 13.07.2017, 14:34 #19
to porównanie to jak wpis o szatan, mucha, musiał, kalicka że są gwiazdami tv
Jaco [94.254.***.***] dodano: 14.07.2017, 18:48 #20
Rysiek to legenda i zwykły ćpun.
Wstyd mi za niego ze skończył jak skończył.
Zenek? Niestety Ale porywa tłumy o jakich się ryskowi nie śniło.
Fan porządnej muzy [83.4.***.***] dodano: 15.07.2017, 13:53 #21
Nie pozwolę, aby zwykłego pedała z Akcentu o pedalskim głosie porównywano do wielkiego Ryśka Riedla!!!!!!!!!!!
Ukryj odpowiedzi (1)
Hultaj [83.7.***.***] do Fan porządnej muzy dodano: 18.07.2017, 15:49 #22
W jaki sposób zamierzasz egzekwować kary za niewłaściwe według ciebie zestawianie? Hejt w internecie czy od razu namierzanie IP i buła na ryj w terenie?