terazrock.pl

Metallica wystąpiła z Lady Gagą, wzbudzając wiele kontrowersji. A co by się stało, gdyby Yoko Ono stanęła na czele Cannibal Corpse?

Yoko Ono, awangardowa artystka wzbudza swoją sztuką wiele kontrowersji – jej płyty wywołują podziw, ale też często spotykają się z brakiem zrozumienia. Cannibal Corpse swoim makabrycznym, nieznoszącym kompromisów stylem także zgromadził oddaną grupę fanów. Co by się stało, gdyby połączyli siły?

Jason Newsted (ex-Metallica) zapowiada wystawę obrazów

Pewien użytkownik internetu postanowił sprawdzić to sam. Wykorzystał do tego celu występ Yoko Ono z nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej zatytułowany „Voice Piece For Soprano” z 2010 roku oraz instrumentalną wersję „Hammer Smashed FaceCannibal Corpse z wydanej w 1992 roku płyty „Tomb Of The Mutilated”, połączył je i oto, co otrzymał.

Brzmi przekonująco?

Twórczość Cannibal Corpse zachęca do tworzenia przeróbek, o czym świadczy chociażby wersja „Evidence In The Furnace” w wersji na ukulele, która jakiś czas temu trafiła do internetu.

Nowa płyta Cannibal Corpse w 2017 roku?

Tymczasem powstały pod koniec lat 80. zespół Cannibal Corpse, mający na swoim koncie już 13 albumów studyjnych, planuje nagrania następcy wydanego w 2014 roku „A Skeletal Domain”. W wywiadzie udzielonym kilka miesięcy temu, perkusista Paul Mazurkiewicz, przyznał, że grupa myśli o nagraniu kolejnej płyty.

Oczywiście, że zaczniemy komponować i zanim się obejrzysz, rozpoczniemy nagrania. Zawsze tak robiliśmy. Gdybyśmy mieli z tym problem, nie wydalibyśmy tych wszystkich albumów. Mamy szczęście, że wena spływa na nas niemal bez przerwy. Nie jesteśmy Metallicą. Nie możemy sobie powiedzieć: „Jesteśmy mulimilionerami, zabierzemy się za to, kiedy nam się zachce”. Nie. To nasza praca. Z tego żyjemy. Musimy tę maszynę ciągle trzymać w biegu.

Póki co nie są znane szczegóły odnośnie postępów prac nad nową płytą.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group