terazrock.pl

Gitarzysta The Offspring, Kevin „Noodles” Wasserman, potwierdził ostatnio informację o pracach nad nowym materiałem związanym z długo wyczekiwanym, dziesiątym albumem formacji.

Od udostępnienia w sieci singla „Coming For You”, który ma zostać umieszczony na najnowszym wydawnictwie The Offspring, minęły dwa lata. Fani, którzy do tej pory czekali na dalsze informacje o nadchodzącym albumie, nie będą zawiedzeni.

Dexter Holland (The Offspring) obronił doktorat

W wywiadzie, który został przeprowadzony przy okazji festiwalu Carolina Rebellion, Noodles wyznał:

Mamy utwory, które zakończyliśmy już nagrywać. „Coming For You” jest tutaj dobrym przykładem. Ten utwór znajdzie się na następnej płycie, to był pierwszy wydany singiel. Więc wszystko co robimy, będzie brzmieć podobnie do niego. Będzie tam mnóstwo typowego brzmienia Offspring — ciężkie, szybkie i melodyjne dźwięki w połączeniu z mocnym uderzeniem basu, perkusji i gitar. To jest to, co kochamy.

Noodles mówił również o tym, jak zmieniła się interakcja z odbiorcami w dzisiejszych czasach i czy dla zespołów takich jak The Offspring ma sens wydawanie albumów o pełnej długości:

Teraz świat jest inny. Myślimy, żeby nagrać płytę. Myślimy o muzyce jak o pełnym albumie, w taki sposób dorastaliśmy, więc cały czas tak się czujemy. Ale odkąd masz internet i możesz wydawać rzeczy praktycznie natychmiast, co właściwie sprawia, że fani na coś oczekują? Myślę, że fani reagują na to w sposób „Hej gościu, chcemy nowości teraz!”. Słyszę to całymi dniami na Twitterze i na Facebooku. „Gdzie nowe materiały? Chcemy ich teraz! Nie chcemy czekać.”. Cóż, w dzisiejszych czasach rzeczywiście nie musisz długo czekać.

The Offspring wydali swój dziewiąty album, „Days Gone By”, w 2012 roku. Dodatkowo spędzili cały 2014 rok w trasie celebrując 20. rocznicę swojego albumu „Smash”.

Zespół The Offspring pojawi się również w Polsce na tegorocznej edycji Czad Festiwalu.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group