terazrock.pl

Wybierajcie swoich ulubionych wykonawców, najlepsze Waszym zdaniem płyty i utwory – wygrajcie wyjątkowe nagrody!

W ankiecie, którą znajdziecie na naszej stronie, wybieracie spośród aktywnych w 2017 roku artystów i ich dokonań, których nominowała redakcja naszego pisma.

The Rolling Stones wystąpią w Polsce?

W każdej kategorii można wybrać maksymalnie trzy pozycje. Dla uczestników ankiety mamy 10 winylowych, limitowanych płyt „25 Tylko/Teraz Rocka”.



Na Wasze typy czekamy do 7 stycznia. Ankieta dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników naszego serwisu. Więcej o ankiecie Teraz Najlepsi 2017 znajdziecie również w najnowszym, styczniowym numerze naszego pisma, które właśnie trafiło do sprzedaży. 

Teraz Najlepsi 2017 – ankieta!

Komentarze (17)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 5
pd90 dodano: 27.12.2017, 14:17 #1
GDZIE NOMINACJA DLA "TO THE BONE" WILSONA??????!!!!!!!!
Ukryj odpowiedzi (2)
Kamil [46.215.***.***] do pd90 dodano: 27.12.2017, 18:48 #2
Europe, ważne że jest Europe! I U2! Wtórne, nudne, przewidywalne ale być musi! I jeszcze coś dla gimbazy - Evanescence!
Poziom: 2
sylwiaRRR do Kamil dodano: 28.12.2017, 23:31 #3
A sluchales ostatnich plyt EUROPE, czy tylko tak piep...?
Poziom: 2
Revan dodano: 27.12.2017, 14:42 #4
Dlaczego nie można wybrać znakomitej trasy Acid Drinkers "In Thrash we Trust"? Szanowna Redakcjo, taka manipulacja to aż nie przystoi.
Poziom: 2
Revan dodano: 27.12.2017, 14:46 #5
Im dalej tym lepiej. W płycie roku można wybierać koncertówki, a nie ma mocnych, studyjnych pozycji od Paradise Lost, Arcade Fire, Morbid Angel, Satyricon, Cradle Of Filth... Dajcie chociaż opcję "inne" do wpisania przez userów.
bbfan [77.254.***.***] dodano: 27.12.2017, 17:36 #6
Uczciwość nakazywałaby uwzględnić w propozycjach Papa Roach, którzy wydali płytę w 2017.
Ukryj odpowiedzi (2)
Poziom: 35
Lemmysomemoney do bbfan dodano: 29.12.2017, 12:51 #7
Ahahahahahhahahahahahhahahahahahha
bbfan [77.254.***.***] do Lemmysomemoney dodano: 29.12.2017, 14:57 #8
Zapewniam Cię, że są gorsi wykonawcy np. nowa Coma
bbfan [77.254.***.***] dodano: 28.12.2017, 12:53 #9
W każdej kategorii powinno być jedno puste miejsce by wpisać własną propozycję. To ma byc głosowanie czytelników, a nie wybór dziennikarzy!
Poziom: 22
maddog dodano: 28.12.2017, 15:25 #10
Gdzie "Nexus" ?
Priestfan [37.130.***.***] dodano: 28.12.2017, 15:28 #11
Jak można było pominąć w nominacjach
Threshold - Legends Of The Shires

Przecież to wydawnictwo zamiata pod dywan wszystko co jest w nominacjach
No chyba że wystarczy się odpowiednio nazywać i juz się jest nominowanym , ech


Poziom: 2
Crescendo dodano: 28.12.2017, 18:57 #12
Gallagherowie? Ciągle o nich piszecie w kontekście głupot, a jak jeden i drugi wydali naprawdę porządne albumy to milczycie, trochę dziwne
Poziom: 12
Riff Raff dodano: 29.12.2017, 11:15 #13
Wszelkie ankiety, w których to redaktorzy odgórnie ustalają ograniczoną listę wykonawców, na których można oddawać głosy to dla mnie kpina. Dlaczego na jednych artystów niby można głosować a na innych (mniej popularnych) nie? każdy fan muzyki ma swoją listę wykonawców, którzy najbardziej poruszyli go w 2017 roku i z jakiej racji ograniczać mu wolność wyboru? Z tego powodu, że niby redaktorzy uważają, że wiedzą lepiej od czytelników, co wartościowe w muzyce, a co nie?
Poziom: 35
Lemmysomemoney dodano: 29.12.2017, 12:53 #14
Cieszy obecność Afghan Whigs w kilku kategoriach i uwzględnienie King Crimson, plus Frippa i Belew'a. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 29.12.2017, 12:53
bbfan [77.254.***.***] dodano: 30.12.2017, 19:28 #15
Cały rok pisali o Taylorze i Stone Sour, ale w propozycjach ani płyty, ani wokalisty ani zespołu nie ma! Dla kogo wy te gazetę robicie? Dla siebie?
Poziom: 17
Vampirro dodano: 04.01.2018, 10:34 #16
Nie jestem na czasie z najnowszą muzyką i pewnie w okolicach 2020 roku dotrze do mnie to, co było najlepsze w 2017. Wiem, że moje upodobania bardzo rzadko pokrywają się z jakąś większą grupą. Czytam wasze komentarze i z jednej strony nikomu nie mogę odmówić racji, a z drugiej, większości proponowanych przez was pozycji po prostu nie znam. Sądzę, że gdyby redaktorzy przeprowadziliby eliminacje, rozwiązałoby to wszelkie problemy - bo gdyby teraz, w finałowym głosowaniu każdy mógł zaproponować coś od siebie, to ostatecznie zwycięzcy wystarczyłyby trzy głosy by pokonać resztę. Zbytnie rozdrabianie się nie ma sensu.
Jak dla mnie najlepszym albumem jest Doomsday Kingdom. Zainteresowały mnie też na bieżąco: InFinite (Deep Purple), Engraved (japońskiego Anthem), Novum (Procol Harum), Hurricane And Holos (Avatarium) - i mimo iż przesłuchałem znacznie więcej albumów (np. nowy Europe, koncertowy Ghost) to żaden inny do mnie porządnie nie przemówił, bym do niego wracał.
Poziom: 5
tomson76 dodano: 05.01.2018, 23:29 #17
A gdzie Deep Purple i Infinite???jakaś parodia,jedna z najlepszych płyt 2017 roku ,panowie jakoś jesteście mało obiektywni,ręce opadają.