terazrock.pl

Koncert światowej legendy rocka, zespołu Scorpions, poprzedzi występ cieszącego się coraz większą popularnością polskiego zespołu rockowego. 

Do grupy Scorpions dołączyła formacja Nocny Kochanek. Jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców wystąpi na jednej scenie z legendą rocka już 1 grudnia na pograniczu Gdańska i Sopotu w Ergo Arenie.

Nocny Kochanek „Dziabnięty” na Przystanku Woodstock [WIDEO]

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych – a może i jedyny – polski zespół metalowy, który muzykę, a przede wszystkim teksty, tworzy z ogromnym dystansem do samego siebie oraz do wizerunku zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem. Fani formacji deklarują, że ich koncerty uzależniają i to uzależniają na tyle, że przejechanie kilkuset kilometrów na ich kolejny występ nie stanowi żadnego problemu. 

Jeszcze nie ochłonęliśmy po naszym koncercie na dużej scenie Przystanku Woodstock, a dziś dostajemy informację, że gramy w Ergo Arenie przed Scorpionsami! To dla nas ogromne wyróżnienie! Nocny Kochanek wzbudza kontrowersje, bo nasze poczucie humoru i muzyka nie musi trafiać do wszystkich. Tym bardziej jesteśmy pozytywnie zaskoczeni

– powiedział Krzysiek Sokołowski, wokalista Nocnego Kochanka.

Zespół ma na swoim koncie dwa albumy, debiutancki „Hewi Metal” oraz „Zdrajcy Metalu”. I to właśnie dzięki temu drugiemu wydawnictwu Nocny Kochanek podbił listy sprzedażowe w Polsce, detronizując takich artystów, jak: Metallica, Leonard Cohen, The Rolling Stones, czy Sting. Jesienią twórcy „Zdrajców Metalu” rozpoczną drugą odsłonę swojej trasy koncertowej. Od końca września do połowy kwietnia odwiedzą pawie 50 miast w Polsce.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ptasiek [37.131.***.***] dodano: 18.08.2017, 10:24 #1
Trudno o większą żenadę od Nocnego Kochanka, no ale co zrobić - jest popyt na żenadę w tym kraju to jest i podaż...
Ukryj odpowiedzi (2)
Rollo [5.172.***.***] do ptasiek dodano: 19.08.2017, 01:56 #2
Racja, to nie jest śmieszne tylko po prostu głupie i pod płaszczykiem żartu przemycają kicz żeby zainteresować większą grupę ludzi, a jak wiadomo z kulturą w naszym kraju coraz gorzej.

Tak jak masa niby metali zamiast grać muzykę którą podobno się interesują nagrywają covery pop i disco polo w superciężkich wersjach. Nawet najlepszy żart bawi raz, może dwa razy, potem trzeba zapytać o prawdziwy powód takich zachowań.
Taclem [89.68.***.***] do Rollo dodano: 30.11.2017, 18:29 #3
Lepiej na poważnie grać sztukę dla trzech TRU fanów....
Poziom: 12
jerry.pl dodano: 18.08.2017, 14:52 #4
Już myślałem, że Doda...
KP [31.0.***.***] dodano: 18.08.2017, 16:24 #5
Nocny Kochanek dużo ciekawiej wypada na serio jako Night Mistress.
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group