terazrock.pl

Wokalista Judas Priest twierdzi, że nie będzie szczęśliwy, dopóki wszyscy bez względu na orientację seksualną, nie będą równi.

Rob Halford udzielił wywiadu portalowi „Noisey”, w którym opowiedział swoją historię walki o równouprawnienie dla osób homoseksualnych.

Five Finger Death Punch zapowiada nową płytę

Wokalista Judas Priest przyznał się do swojej orientacji seksualnej w latach 90.:

Jeśli jesteś muzykiem, nieoczekiwaną pomoc może przynieść reakcja twoich fanów. Gdy tylko przyznałem się, że jestem gejem dostałem cudowne wiadomości od fanów z całego świata, którzy pisali, że pomogłem im, nie wstydząc się mojej seksualności. Pomyślałem sobie wtedy: „łał”.

Jako osoba homoseksualna działająca w metalu, wykorzystuję tę okazję. Nastały dla wielu z nas trudne czasy. Wciąż walczę jako homoseksualista. Nie zaznam szczęścia, dopóki wszyscy nie będą równi. To niesprawiedliwe, że dla jednych funkcjonują jedne zasady, a dla innych, inne. Nie tak powinien działać świat.

Rob Halford zauważa jednak, że młode pokolenie jest bardziej tolerancyjne od starszego:

Wielu moich fanów to młodzi ludzie, ożywczo działa na mnie towarzystwo osób, które są pełne miłości, troski i bardziej otwarte, a także bardziej tolerancyjne niż większość ludzi na świecie. Dorastanie w Anglii w latach 50. wiązało się z okropną dyskryminacją. Niezwykle trudno było żyć takim życiem, jakim by się chciało. Stopniowo zachodziły zmiany, jak wprowadzenie małżeństw tej samej płci, co jest wspaniałe, ale wciąż dokonuje się okropnych przestępstw z nienawiści. Mamy przed sobą jeszcze długą drogę, ale moim światem zawsze rządzi nadzieja i optymizm.

9 marca ukazał się nowy album Judas Priest, zatytułowany „Firepower”. W ramach jego promocji muzycy zagrają 13 czerwca w katowickim Spodku, towarzyszyć im będzie formacja Megadeth.

Komentarze (10)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
UrażonyKatolik [83.26.***.***] dodano: 13.03.2018, 20:04 #1
a kto będzie walczył o równość religijną?,bo nas katolików ciągle jacyś hipsterzy pseudo-sataniści z pudelków atakują i nie możemy nic zrobić żeby ich kara spotkała ,bo ciągle są uniewinniani,jakaś doda się pyszczy,jakiś gimbus 40+ wymachuje dildem,krzyże usuwają ze szkół,żeby ci co mają jakieś szmatki na głowie nie byli urażeni,mięsa zabraniają jeść,ale ci geje są biedni w tych swoich kokonach,a lesbijki nie dość że femeny i kasy mają w brud, to jeszcze są tak poniewierane,co to się dzieje na tym świecie,może niech się pomodlą do swojego ojca w piekle,wielkiego stwórcy jakże radosnej tęczy.
Ukryj odpowiedzi (5)
Poziom: 2
zamrd do UrażonyKatolik dodano: 13.03.2018, 20:44 #2
Ale ktoś ma tu nasrane w głowie...
Poziom: 19
Vampirro do UrażonyKatolik dodano: 13.03.2018, 20:46 #3
Twoja wypowiedź brzmi trochę (a nawet bardzo) jak "ej, ale ja też mam problemy!" Masz żal do ludzi, których pewnie nawet nigdy w życiu nie spotkałeś. Jak ktoś Ci da w gębę, bo masz krzyżyk na szyi, to wtedy daj znać. Bo póki co to brzmi jak marudzenie dzieciaka. Twoje słowa nie odnoszą się nawet do wypowiedzi Halforda.
Żeby nie było, ja nie popieram małżeństw homoseksualnych, ale nie obchodzi mnie kto, jak i z kim się bawi w sypialni.
Kokka [178.217.***.***] do UrażonyKatolik dodano: 14.03.2018, 06:56 #4
Eeee, to jest prowokacja :-) Niemożliwe żeby ktoś był tak głupi żeby coś takiego napisać :-)
Poziom: 9
4ctmam do UrażonyKatolik dodano: 14.03.2018, 10:12 #5
Ludzie, przestańcie karmić trola, gość się ewitentnie zgrywa. Skoro umie używać komputera i ułożyć kilka słów w dosyć logiczną całość to nie może być aż tak głupi, żeby pisać te rzeczy na poważnie.
Poziom: 20
Miroslav Zielinsky do UrażonyKatolik dodano: 16.03.2018, 12:39 #6
rzeczywiście ten piękny świat zabarwiony krwią, mordami i nie mówię o wolnej woli ale o świecie natury gdzie jedne stworzenie pożera drugie zadawając ból i ciepienie to samo dobro i pokaz miłosierdzia twojego dobrego ojca. już nie mówię o psychice ludzkiej którą skonstruował która to rodzi zboczenia, gwałty, kradzieże , wojny, mordy itd. jeżeli uważasz że to wolna wola którą dał nam ukochany ojciec to jako dobry ojciec daj do ręki swojemu małemu dziecku zapałki, granat i żyletkę i powiedz mu że tak go kochasz że jako dobry ojciec zamiast go uchronić to dajesz mu wolną wolę...
bbfan [77.255.***.***] dodano: 13.03.2018, 20:28 #7
Jestem ciekaw czym się niby ta nierówność objawia? Nie może pracować, wypoczywać, chodzić po ulicy, pić alkoholu?
Ukryj odpowiedzi (2)
TransRebel [93.176.***.***] do bbfan dodano: 14.03.2018, 04:57 #8
No niestety nie można,fala nienawiści jest ogromna.
TransRebel [93.176.***.***] do bbfan dodano: 14.03.2018, 04:57 #9
No niestety nie można,fala nienawiści jest ogromna.
Poziom: 36
Lemmysomemoney dodano: 14.03.2018, 07:50 #10
Uwaga! Reklama Firepower! :D
Komentarze (10 opinii) Skomentuj
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group