terazrock.pl

Zespół Nine Inch Nails ogłosił premierę nowego wydawnictwa. Nadchodząca EPka ukaże się za kilka dni. 

Tak jak zapowiadał lider Nine Inch Nails, Trent Reznor, tak też się stało - za kilka dni ukaże się nowe wydawnictwo, a konkretnie EPka, grupy. Premierę minialbumu, zatytułowanego „Add Violence”, zapowiedziano na 21 lipca. W sieci został udostępniony ponadto jeden z utworów, który się na nim znajdzie.

Metalmania również w 2018 roku

EPka „Add Violence” to druga część trylogii, która została zapoczątkowana przez „Not The Actual Events” (minialbum ukazał się w grudniu ubiegłego roku). Zestaw od 21 lipca będzie dostępny w formie cyfrowej, z kolei 1 września ukaże się na CD oraz winylu. Materiał zapowiada kompozycja „Less Than”, którą możecie (wraz z klipem) posłuchać w poniższym linku. Za wizualizację odpowiada Brook Linder. 

Na „Add Violence” znajdziemy 5 premierowych utworów. Oto tracklista:

  1. Less Than
  2. The Lovers
  3. This Isn't the Place
  4. Not Anymore
  5. The Background World

Tak z kolei będzie prezentować się okładka nadchodzącego wydawnictwa Nine Inch Nails:

Nine Inch Nails wrócą na scenę 23 lipca w Los Angeles jako headliner festiwalu FYF Fest. Zespół wystąpi również 30 lipca na Panorama Festival w Nowym Jorku oraz 15 września na Chicago’s Riot Fest.

Trent Reznor Atticus Ross ponadto zaangażowani są w dokument stworzony za pośrednictwem HBO, „The Defiant Ones”. Czteroczęściowa produkcja miała swoją premierę 9 lipca. Zawarta w nim historia będzie opowiadać o spółce założonej przez Jimmy'ego Iovine'a oraz Dr. Dre. W dokumencie zostanie wykorzystany wywiad z Trentem Reznorem oraz muzyka skomponowana przez Atticusa Rossa, Leopolda Rossa i Claudie Sarne.

Ostatnio Trenta Reznora i Nine Inch Nails mogliśmy oglądać w ósmym odcinku nowego sezonu serialu „Twin Peaks”, stworzonego przez Davida Lyncha. Grupa pojawiła się tam jako gość muzyczny.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group