terazrock.pl

Zobacz zapis wideo koncertu, jaki Marilyn Manson dał w Huntington, kończąc go po niespełna 30 minutach. Fani domagają się zwrotu pieniędzy za bilety.

Koncert zespołu Marilyn Manson z 15 lutego 2018 roku w mieście Huntington, w stanie Nowy Jork, zapisał się jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych w jego karierze. Wielu fanów twierdzi, że był to najgorszy koncert, jaki widzieli.

Tauron Life Festival Oświęcim z kolejną gwiazdą

Marilyn Manson dużą część koncertu zaśpiewał odwrócony plecami do widzów. Kilka utworów przerywał w trakcie, kilka innych niezrozumiale bełkotał. Wreszcie po utworze „Saturnalia” zszedł ze sceny, kończąc tym samym cały koncert, który trwał niespełna pół godziny.

Fani są oburzeni zachowaniem artysty, wielu z nich domaga się zwrotu pieniędzy. Oto kilka opinii, które dzień po koncercie krążyły po internecie:

Był zbyt nawalony i nie był w stanie śpiewać. Czuję się zawiedziony.

 

Tego nawet nie można nazwać koncertem. Jestem jego fanem, od kiedy skończyłem pięć lat, dorastałem przy jego muzyce, ale teraz się dla mnie skończył.

 

Marilyn Manson dał NAJGORSZY koncert, jaki kiedykolwiek widziałem. Zagrał pięć piosenek, narzekał, że ludzie nie okazują mu miłości i zszedł ze sceny.

Poniżej możecie obejrzeć fragmenty feralnego koncertu.

Koncert w Huntington pierwotnie miał się odbyć w październiku 2017 roku, jednak został przełożony na luty, kiedy Marilyn Manson uległ wypadkowi podczas koncertu w Nowym Jorku. Tym większe jest rozczarowanie fanów, który na koncert czekali cztery miesiące dłużej.

Marilyn Manson promuje wydany w zeszłym roku album „Heaven Upside Down”. Zespół ma przyjechać ponownie do Polski 13 czerwca i wystąpić na warszawskim Torwarze wraz ze Stone Sour. Ostatnio Mansona oglądaliśmy w lipcu 2017 roku w katowickim Spodku i koncert ten miał zupełnie inny przebieg niż feralny, czwartkowy występ. Manson dbał o interakcję z fanami, kilkakrotnie bisował i dodatkowo zagrał przeróbkę „Personal JesusDepeche Mode, którzy w tym samym czasie występowali w Warszawie.

Komentarze (11)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Blak [83.26.***.***] dodano: 16.02.2018, 20:18 #1
o boże co to się wyrabia w tym rock'n'rollu gość schodzi ze sceny po 4 utworach,drugi spóźnia się przez 35 lat po dwie godziny a czasem nawet 5 godzin,jeszcze inny odwołuje koncert po paru piosenkach bo mu zimno albo gardełko go boli,inny wymiotuję na fanów i chodzi po ludziach i im ubliża,no skandal po prostu,nie wiem co mam teraz zrobić,chyba się popłacze jak te biedne dzieci z tego koncertu które zapewne w większości nie są nawet fanami Mansona,tylko przyszli po sensację bo obejrzeli na youtube dawne ekscesy,chcieli sensacji to mają,a jaka pożywka dla mediów,prawie jak columbine i pamiętne zamieszki w 1991 na guns n roses, a wszystko przez tą kamerę,co za dramat!!
Ukryj odpowiedzi (3)
Sinusoida [83.1.***.***] do Blak dodano: 16.02.2018, 23:15 #2
To nie rock'n'roll, to życie niszczy ludzi. O muzykach więcej się pisze, bo są sławni. Słabi psychicznie i emocjonalni ludzie są w każdym zawodzie, nie ma co całą winą obarczać artystycznego świata. Nikomu nie życzę potknięć życiowych, ale lepiej, żeby np. koncert trwał za krótko, niż żeby np. człowiek wykonujący zawód lekarza przyczynił się do choroby pacjenta. Ludzie po prostu oczekują idealności od celebrytów, zamiast skupiać się na rzeczach naprawdę istotnych.
Łajt [94.254.***.***] do Blak dodano: 17.02.2018, 01:27 #3
Nie sądzę, by kiedykolwiek to się komuś podobało. Po prostu dawne ekscesy przeszły do historii, więc mamy na nie teraz trochę inny pogląd. W dupie mam rock'n'rollowy styl życia. To imponowało w gimbazie, teraz oczekuję od artystów profesjonalizmu. Tym bardziej od gwiazd takiego formatu. Wolisz chlać i ćpać zamiast dać dobry show? To nie zasługujesz na pieniądze i atencję ludzi, którzy przyszli na Twój koncert. Żenujące, że po tylu latach na dużej scenie, wciąż można być amatorem...
Ł [94.254.***.***] do Blak dodano: 17.02.2018, 04:42 #4
Nie sądzę, by kiedykolwiek to się komuś podobało. Po prostu dawne ekscesy przeszły do historii, więc mamy na nie teraz trochę inny pogląd. W dupie mam rock'n'rollowy styl życia. To imponowało w gimbazie, teraz oczekuję od artystów profesjonalizmu. Tym bardziej od gwiazd takiego formatu. Wolisz chlać i ćpać zamiast dać dobry show? To nie zasługujesz na pieniądze i atencję ludzi, którzy przyszli na Twój koncert. Żenujące, że po tylu latach na scenie, wciąż można być amatorem...
Poziom: 19
Vampirro dodano: 16.02.2018, 20:35 #5
Brak szacunku dla swoich fanów.
bbfan [62.244.***.***] dodano: 16.02.2018, 21:49 #6
Może grać na Torwarze nawet 15 minut, i tak idę tylko na Stone Sour...
Uworded [37.47.***.***] dodano: 17.02.2018, 18:48 #7
Stwierdzam ze musialo sie cos stac.Nikt nie wie co siedzi mu w glowie jak sie czuje .Nie krytykujcie czlowieka bo dobra nawalil sie ale czy wam /innym"gwiazda" nie zdazylo sie nigdy zrobic czegos glupiego?? .Zawsze wkladal zycie w koncerty itp wiec jeden blad jedno zdarzenie nie powinno byc az tak mocno krytykowane .Dajcie spokoj
Ukryj odpowiedzi (1)
no cóż [188.146.***.***] do Uworded dodano: 22.02.2018, 15:08 #8
Akurat Manson coraz częściej jest na scenie nawalony jak stodoła na zimę. Gdybym ja przyszedł w takim stanie do pracy to miałbym dyscyplinarkę. A "artysta", cóż...święta krowa jest święta. Przeprosi, albo i nie (jak Edlund po Brutal Assault) i uważa, że jest po problemie.
Uworded [37.47.***.***] dodano: 17.02.2018, 18:50 #9
Stwierdzam ze musialo sie cos stac.Nikt nie wie co siedzi mu w glowie jak sie czuje .Nie krytykujcie czlowieka bo dobra nawalil sie ale czy wam /innym"gwiazda" nie zdazylo sie nigdy zrobic czegos glupiego?? .Zawsze wkladal zycie w koncerty itp wiec jeden blad jedno zdarzenie nie powinno byc az tak mocno krytykowane wstydzcie sie,
bbfan [94.254.***.***] dodano: 18.02.2018, 12:40 #10
Uworded to jest jego praca i ludzie płaca za to. Odwalił chałę i tyle.
Poziom: 21
mikrobas dodano: 20.02.2018, 17:16 #11
Nie o takiego Mansona walczyłem...
Komentarze (11 opinii) Skomentuj
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group