terazrock.pl

Kto by się spodziewał, że na trwających obecnie Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu pojawi się muzyka formacji AC/DC? A jednak - wszystko za sprawą węgierskiej łyżwiarki.

19-letnia łyżwiarka Ivette Toth z Węgier postanowiła wykorzystać, jako podkład, muzykę grupy AC/DC podczas swojego występu na Igrzyskach Olimpijskich. 

Foo Fighters z niezwykłym występem na Brit Awards

Widzowie mogli usłyszeć więc dwie słynne kompozycje australijskiego zespołu - „Thunderstruck” oraz „Back in Black”. Warto także nadmienić, że twórczość AC/DC młodej łyżwiarce, która występowała w stroju z ćwiekami oraz... wizerunkiem Angusa Younga na plecach, z pewnością pomogła, bowiem na trwających Igrzyskach otrzymała za swój taniec najwyższe noty w swojej karierze (53,22), choć - niestety - taki wynik nie pozwolił jej na walkę o medal. Na Twitterze pojawił się krótki klip z tego występu:

Poniżej z kolei możecie podziwiać (w całości) jej wyczyny na tegorocznych Europejskich Mistrzostwach w Łyżwiarstwie Figurowym:

Jakie są plany grupy AC/DC?

Wielu fanów AC/DC od dawna nurtuje pytanie: co dalej będzie z zespołem? Czy grupa będzie kontynuowała swoją działalność czy może odejdzie - na zawsze - na emeryturę? Odpowiedzi na nie udzielił niedawno biograf Murray Engleheart.

Spekulujcie sobie co chcecie, ale ja to powiedziałem już wcześniej i powtórzę jeszcze raz teraz: AC/DC będzie kontynuowało karierę z Axlem na wokalu. Będzie płyta oraz trasa. Ryzykowne posunięcie Angusa [Younga, lidera AC/DC – przyp. szy] okazało się być jego wielkim triumfem i przygotowało mu scenę na przyszłość

- napisał na swoim Facebooku.

Przypomnijmy: Axl Rose z Guns N' Roses na stanowisku wokalisty zastąpił Briana Johnsona, który musiał zaprzestać koncertowania w kwietniu 2016 roku z powodów zdrowotnych. Wraz z nowym wokalistą formacja AC/DC zagrała 23 koncerty podczas trasy promującej ostatni album „Rock or Bust”.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Marcin [159.253.***.***] dodano: 23.02.2018, 15:24 #1
Odnośnie tytułu - Olimpiada to okres pomiędzy Igrzyska Olimpijskimi. https://pl.wi(...)limpiada
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 22
Michał G. do Marcin dodano: 23.02.2018, 16:02 #2
Nie do końca, ponieważ to słowo ma kilka znaczeń i w tytule zostało użyte poprawnie: https://sjp.p(...)706.html
Rosie [94.254.***.***] dodano: 25.02.2018, 15:39 #3
... ni kupy ni dupy ten program w wykonaniu Ivette. Jako łyżwiarka cieńka jak "Polsilver". Opanuje ta łania dobrze techniki jazdy a wtedy eksperymentuje (bo tak to jest, gdy się chce wszystkich zaskoczyć doborem podkładu muzycznego koncentrując bardziej na jego odbiorze i synchronizacji niż w istocie dokładności wykonania programu sportowego).
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group