terazrock.pl

Zespół Linkin Park przyznał, że rozważał koncerty w Japonii pomimo śmierci Chestera Benningtona.

Po samobójczej śmierci Chestera Benningtona, 20 lipca 2017 roku, zespół Linkin Park odwołał amerykańską trasę koncertową. Jednak w planach wciąż miał koncerty w Japonii w listopadzie. Teraz jednak i one zostały odwołane.

Jared Leto wcieli się w Hugh Hefnera

Na oficjalnej stronie internetowej grupa Linkin Park umieściła oświadczenie:

Do naszych cudownych fanów w Japonii i braci z One Ok Rock:

Nie mogliśmy doczekać się, aż spotkamy się z wami wszystkimi, ale niestety nie możemy zagrać zaplanowanych koncertów w Tokio. Aż do teraz nie informowaliśmy o losie listopadowych koncertów, bo szczerze chcieliśmy je zagrać, nawet w obliczu śmierci Chestera. Każdego dnia zmagamy się z żalem, żeby móc stanąć na scenie bez naszego drogiego przyjaciela. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną nam miłość i wsparcie. Dziękujemy za zrozumienie.

Wielkie gwiazdy upamiętnią Chestera Benningtona

Dalsze losy Linkin Park nie są jeszcze oficjalnie znane, potwierdzony jest natomiast specjalny koncert 27 października 2017 roku w Hollywood Bowl pod hasłem Linkin Park and Friends Celebrate Life in Honor of Chester Bennington. Gościnnie pojawią się na nim wielkie gwiazdy.

Wśród artystów, którzy dołączą na scenie do członków Linkin Park znajdą się między innymi Daron Malakian, Shavo Odadjian i John Dolmayan z System Of A Down, Jonathan Davis i Brian „Head” Welch z Korna, a także M. Shadows i Synyster Gates z Avenged Sevenfold oraz członkowie Blink-182. Podczas koncertu wystąpi także piosenkarka Kiiara, która zaśpiewała z Benningtonem w utworze „Heavy” z najnowszej płyty Linkin Park, „One More Light”. Lista gości specjalnych prawdopodobnie ulegnie jeszcze wydłużeniu.

Członkowie Linkin Park zdecydowali, że dochód z wydarzenia zostanie przekazany organizacji Music For Relief.

Sonda - wypowiedz się!

Czy Linkin Park powinien kontynuować działalność bez Chestera Benningtona?

Tak, powinni znaleźć nowego wokalistę
36% (460 głosów)
Tak, ale pod warunkiem, że nie zastąpią Chestera nikim innym
31% (405 głosów)
Tak, ale pod inną nazwą
14% (183 głosy)
Nie
17% (219 głosów)
Komentarze (7)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
!!! [83.23.***.***] dodano: 04.10.2017, 20:28 #1
Chestera nikt nigdy nie zastąpi.
ConSpir [185.46.***.***] dodano: 05.10.2017, 06:52 #2
Będzie gdzieś transmisja tego koncertu??
Syla [46.187.***.***] dodano: 05.10.2017, 15:11 #3
To ze koleś się powiesił nie oznacza że reszta zespołu ma sobie rujnowac karierę. Może to nie będzie to samo natomiast są fani którzy kochali nie tylko Chestera. Moim zdaniem śmiało powinni grać pod tą samą nazwą....w końcu zespół nie składa się tylko z wokalisty...reszta zespołu również należała do Linkin Park. Powodzenia chłopaki....
Ukryj odpowiedzi (2)
DO SYLA [176.221.***.***] do Syla dodano: 05.10.2017, 20:42 #4
TO NIE BYŁ KOLES TO BYŁ DIAMENT JEDEN Z NZJEPSZYCH JAKI WYDAŁ SWIAT on sie nie powiesił jego jakis bydlak powiesił jak mia l parenascie lat ale TAKI JAK TY NIE JEST W STANIE ZAKUMAC O CO CHODZI W ZYCIU ZA TEPY JESTES ZEBY TO ZAJARZYC
Kosiarka [91.237.***.***] do Syla dodano: 12.10.2017, 10:55 #5
Zamknij ryj dziecko i nie obrażaj ludzi jeśli mają swoje zdanie. To że się tniesz po lekcjach z powodu jego śmierci to nie znaczy że możesz pisać że ktoś jest za tępy skoro go nie znasz. ZAKUMASZ TO CZY ZAJARZYSZ?
Esther [94.254.***.***] dodano: 05.10.2017, 16:08 #6
Nikt nie jest w stanie zastąpić Chestera. Takiego głosu i miłości do tej muzyki nie znajdą i nie zastąpią nikim. Jest mi bardzo przykro. To była muzyka mojego dzieciństwa i do tej pory słucham ich twórczości. Szkoda człowieka że nikt mu nie pomógł. Niby miał wszystko sławę kasę rodzinę ale nie był szczęśliwy. [*]
kbs [37.47.***.***] dodano: 07.10.2017, 13:19 #7
Jedno, co mnie uderzyło w tym newsie i wielu innych...
Wszyscy grają "tribute to", wszyscy żałują, ale jak facet potrzebował zwyczajnie pomocy za życia, to nie było nikogo.
I nieważne, że często ją odrzucał. Widocznie za mało się starali - gdzie była rodzina, tzw. przyjaciele itd...?
Osobie w takim stadium depresji, w jakiej Chester prawdopodobnie był, trzeba pomóc jak tylko można, trzeba przy niej być, trzeba ją przede wszystkim wspierać - a on najwidoczniej był po prostu sam.
Przykre to :(
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group