terazrock.pl

Już w środę do sprzedaży trafi najnowszy, grudniowy numer „Teraz Rocka”. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

W grudniu obszerną, 12-stronicową wkładkę poświęciliśmy zmarłemu niedawno Tomowi Petty’emu. Nasi redaktorzy przyjrzeli się twórczości tego wybitnego gitarzysty, wokalisty i kompozytora, a także przybliżyli jego muzyczny życiorys – będzie można zapoznać się z jego twórczością solową, a także z zespołami Tom Petty and the Heartbreakers oraz Traveling Wilburys.

Wishbone Ash na czterech koncertach w Polsce

Powracająca na łamy pisma co kwartał rubryka „Strip-tease” stoi pod znakiem zespołu Nocny Kochanek. „Zdrajcy metalu” nie uchronili się przed nawet najbardziej niewygodnymi pytaniami, które dla nich przygotowaliście. W efekcie powstał niezwykle ciekawy, obszerny i pełen niespodzianek wywiad, a także kolejna pozycja obowiązkowa w nowym „Teraz Rocku”.

Niezwykle ciekawe jest również w innych wywiadach, ponieważ na nasze pytania odpowiedzieli chociażby Robert Plant, Jan Borysewicz, a także Artur Rojek. Przepytaliśmy ponadto przedstawicieli takich formacji jak Slipknot, Sztywny Pal Azji, Neuoberschlesien czy w końcu Soup. Jeśli chodzi o artykuły, postawiliśmy na absolutnych klasyków rocka – Black Sabbath, The Rolling Stones, Jimmy’ego Page’a czy Johna Lennona. Nie można w tym miejscu również zapomnieć o zespole Linkin Park, któremu poświęciliśmy obszerny tekst.

Warto wspomnieć także o relacjach z koncertów. Nasi redaktorzy pojawili się na występach takich zespołów jak Queen, Alter Bridge, Mastodon, Anathema czy Kadavar. Opisaliśmy również niezwykłe występy Stinga, Marka Lanegana i Nicka Cave’a, byliśmy na imprezie Soundedit.

Okładkę zdobi natomiast zespół U2. Dlaczego? Sięgnijcie po grudniowego „Teraz Rocka” i przekonajcie się sami! W sprzedaży od środy, 29 listopada.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 23
deFranco dodano: 27.11.2017, 10:51 #1
Tym razem wkładka "słuszna".
Z mojej listy wyczekiwanych wkładek.
Szkoda, że w takich okolicznościach.
No ale od dłuższego czasu część wkładek TR to nekrologi.
Zaryzykuję tezę, że gdyby Tom Petty nie umarł, na uhonorowanie
tego znakomitego artysty musielibyśmy czekać . . . ho ho . . . .
Bo najpierw festiwal wkładek "legend Metalu 2010+"
i obowiązkowo 4-ty Waters, 4-ta Nirvana, 4-ty Iron i 5-ty Sabbath
Ukryj odpowiedzi (2)
Tatterdemalion [89.69.***.***] do deFranco dodano: 27.11.2017, 20:15 #2
Mogę się podpisać obiema rękoma pod Twoim postem. Tom Petty był świetny bez dwóch zdań. Tylu jest wspaniałych wykonawców zasługujących na wkładkę.To co ciekawe w szeroko pojęte muzyce rockowej nie kończy się na tych paru czy parunastu tuzach o których wszystko już dziesiątki razy zostało napisane.Wkładki o INXS i Michaelu Hutchence'ie raczej się już nie doczekam .To samo z Manic Street Preachers i The Waterboys ( recenzji ostatniego ,wydanego na początku września podwójnego albumu ,znakomitego moim zdaniem, też póki co nie ma nie wiedzieć czemu bo pewno za dużo funku i r'n'b jak na gusta redakcji. Rocka sensu stricto może tam niewiele ale taki Morning Came Too Soon spokojnie może kandydować do tytułu najlepszego rockowego utworu AD 2017 i zasługuje na miejsce w kanonie)
Poziom: 13
ratmsoad do Tatterdemalion dodano: 28.11.2017, 20:31 #3
Wkładka z Manic już była, więc mielibyśmy nr2. Taką wkładkę 2 niech zrobią, gdy Manic postanowi ze sceny zejść. Mnie tam osobiście od roku brakuje wkładki o Leonardzie Cohenie. Dodam do tego The Eagles i Status Quo.
Poziom: 14
kadakrystian dodano: 27.11.2017, 21:03 #4
Brawa za wkładkę. Szkoda, że w takich okolicznościach, ale nie ma co grymasić tylko czytać i słuchać!
Poziom: 10
aux80 dodano: 28.11.2017, 15:42 #5
Również jestem zadowolony z wkładki. Na tym to właśnie powinno polegać, oczekujemy prezentacji artystów którzy jeszcze nie gościli we wkładkach, a nie po raz setny Iron Maiden, Nirvana czy Black Sabbath. Bardzo się ucieszyłem kilka miechów temu z Kiss i cieszę się teraz, choć zdaję sobie sprawę skąd nagłe zainteresowanie tym artystą. Bałem się że dacie U2 Uśmiech Co do okładki to duży plus że daliście zdjęcie na którym Bono wygląda "normalnie". Nie mogę patrzeć na jego fryz a'la stary alfons Uśmiech
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group