terazrock.pl

Ed Sheeran wystąpił w pierwszym odcinku siódmego sezonu „Gry o tron”. Artysta w serialu nawet zaśpiewał.

16 lipca 2017 roku premierę miał pierwszy odcinek siódmego sezonu popularnego serialu „Gra o tron”. Pojawił się w nim na moment wokalista Ed Sheeran.

Ozzy Osbourne i Zakk Wylde na scenie razem

Ed Sheeran pojawił się w scenie, w której w lesie z kompanami śpiewa piosenkę z tekstem „dłonie ze złota są zawsze zimne/ lecz dłonie kobiety są ciepłe”. Jedna z postaci mówi mu: „Ładna piosenka, nigdy jej nie słyszałam”. Na co postać grana przez Eda odpowiada: „Jest nowa”.

Fragment z występem Eda Sheerana możecie obejrzeć poniżej.

Wcześniej w serialu „Gra o tron” mogliśmy ujrzeć między innymi członków zespołu Mastodon.

11 i 12 sierpnia 2018 roku Ed Sheeran wystąpi na warszawskim Stadionie Narodowym. Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie. Ogłoszenie trasy koncertowej następuje krótko po jego niezapomnianym występie na festiwalu Glastonbury. W niedzielę pod Pyramid Stage Ed zgromadził największy w historii festiwalu tłum. Podczas zapowiedzianej trasy, 26-letni artysta wróci na Stadion Wembley, gdzie w 2015 roku jako pierwszy wykonawca w historii zagrał tutaj trzy wyprzedane koncerty z rzędu.

Po wydanych w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku albumie „x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „÷”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single „Shape Of You” i „Castle On The Hill” tuż po premierze stały się najczęściej odtwarzanymi utworami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w historii serwisu.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group