terazrock.pl

W wieku 52 lat zmarł wokalista Soundgarden i Audioslave, Chris Cornell. Właśnie podano  oficjalną przyczynę śmierci muzyka. 

Chris Cornell zmarł wieczorem 17 maja 2017 roku. Jak podaje jego rzecznik, Brian Bumbery, jego śmierć była „nagła i niespodziewana”. W sieci pojawiły się informacje, że Cornell prawdopodobnie popełnił samobójstwo – jego ciało miało zostać znalezione w łazience w pokoju hotelowym. Teraz ta informacja została potwierdzona.

Ostatni koncert Chrisa Cornella i Soundgarden 

Śmierć nastąpiła w wyniku powieszenia – potwierdził lekarz sądowy. Jest to wniosek po przeprowadzeniu wstępnej sekcji zwłok. Końcowy raport z autopsji nie jest jeszcze gotowy. Pełne dochodzenie w tej sprawie, w tym wyniki toksykologiczne, nie zostało jeszcze zakończone. Detroit News oraz Detroit Free Press donoszą, że wokalista został znaleziony w pokoju hotelowym MGM Grand w Detroit z pętlą na szyi. 

Chris Cornell kilka godzin przed śmiercią zagrał koncert z Soundgarden w Fox Theatre, w Detroit. Z zespołem tym wokalista zaistniał pod koniec lat 80., odnosząc ogromny sukces, jako jeden z przedstawicieli muzyki grunge. Wokalista miał też duży wpływ na projekt Temple Of The Dog stworzony z muzykami Pearl Jam i Mother Love Bone, upamiętniający przedwcześnie zmarłego Andy’ego Wooda. Zespół ten reaktywował się na trasę w 2016 roku. W 2001 roku Chris Cornell stanął na czele zespołu Audioslave, stworzonego wspólnie z muzykami Rage Against The Machine. Grupa wydała trzy, cieszące się dużym uznaniem płyty, po czym rozpadła się w 2007 roku. Reaktywowała się jednak na krótko w 2017 roku. Chris Cornell nie wykluczał dalszej współpracy pod tym szyldem. Wokalista działał także jako artysta solowy. Zadebiutował w 1999 roku albumem „Euphoria Morning”. W 2009 roku wydał kontrowersyjną płytę „Scream” z Timbalandem. Jego ostatni solowy album to „Higher Truth” z 2015 roku.

Komentarze (24)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 24
jeremy96 dodano: 18.05.2017, 20:53 #1
Dlaczego ... Chris ?!!
The Black Joker [83.27.***.***] dodano: 18.05.2017, 21:13 #2
Komentarz ukryty [Pokaż]
Ukryj odpowiedzi (16)
Poziom: 7
Artur Kopciowski do The Black Joker dodano: 18.05.2017, 21:57 #3
Pier***nij się kilka razy klawiaturą w łeb zanim kolejnym razem zabierzesz się za pisanie czegokolwiek w internecie
Matt [86.11.***.***] do The Black Joker dodano: 18.05.2017, 23:17 #4
Po co komu slawa kiedy nie zyje? Huj masz do lowiedzenia o cudzym zyciu, skad wiesz co posunelo go do takiego kroku? A co jesli ty badz ktos z Twojego bkiskiego otoczenia popelni samobojstwo? Co powiesz? Dzwignal sie bo potrzebuje Twojej uwagi?
Joanna [89.64.***.***] do The Black Joker dodano: 18.05.2017, 23:30 #5
Jakim trzeba być pustym człowiekiem żeby pisać takie bzdury...? Pisząc te słowa udowadniasz jakim jesteś głupcem... żal mi Ciebie, chociaż w sumie jednak nie...
CON FUOCO [83.24.***.***] do dodano: 18.05.2017, 23:38 #6
Wiesz Arturze, Black Joker chyba już zrozumiał. To nie jest czas na nienawiść.
ANUK [31.0.***.***] do The Black Joker dodano: 19.05.2017, 09:31 #7
Poziom wypowiedzi mniej niż ZERO!!!
Czytajava5 [5.172.***.***] do The Black Joker dodano: 19.05.2017, 09:43 #8
Faktycznie jesteś durny hejtujac w taki sposób. Brak słów dla takich ludzi jak ty
Ciepluch [31.182.***.***] do The Black Joker dodano: 19.05.2017, 11:54 #9
On był już wielka gwiazdą pusty dzieciaku... twoje komentarze są tak błyskotliwe, że aż się łezka w oku kręci... słyszałeś kiedyś o powiedzeniu " Milczenie jest złotem"? Zrób to dla nas i bądź bogatym!
Poziom: 18
Tomas71 dodano: 18.05.2017, 21:14 #10
Kiedyś nie rozumiałem samobójców, to się zmieniło, wciąż jednak nie popieram :(
Ukryj odpowiedzi (1)
musli [195.128.***.***] do Tomas71 dodano: 20.05.2017, 09:20 #11
Kiedyś miałam takie poczucie... nicości, coś mnie rozrywało wewnętrznie, nie było sensu istnienia. To uczucie przytrafiło mi się jeden, jedyny raz, rodzice byli w domu, a mnie oni wtedy nie obchodzili, tylko ta pustka we mnie. Nigdy tego nie zapomnę, chciałam to zakończyć, ale jakimś cudem położyłam się wtedy spać... Następnego dnia byłam wśród żywych
Anonim [91.201.***.***] dodano: 18.05.2017, 21:37 #12
Zobaczcie ostatni koncert, coś go gryzło widać to w jego postawie i śpiewie.
Poziom: 5
Friilin dodano: 18.05.2017, 21:51 #13
Komentarz ukryty [Pokaż]
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 10
mourningsun do Friilin dodano: 19.05.2017, 10:49 #14
tak łatwo jest oceniać... nie znałeś człowieka, nie poznasz powodu a już masz wyrobioną opinię... polecam wsłuchać się ze zrozumieniem w tekst ''Walking in my shoes'' DM....
Poziom: 5
puuuq dodano: 18.05.2017, 22:08 #15
to mógł być przypadek podobny do Hutchence'a z INXS
samhain [37.47.***.***] dodano: 18.05.2017, 23:13 #16
Chris Cornell FOREWER !!!
abc666 [217.99.***.***] dodano: 18.05.2017, 23:38 #17
A miał może członka w ręku. Może to nie było samobójstwo... Przecież były w ostatnich latach takie przypadki wśród aktorów...
Ukryj odpowiedzi (1)
Dejmienos_ [217.67.***.***] do abc666 dodano: 19.05.2017, 09:02 #18
Szkoda go, bardzo. Ale jak przeczytałem o powieszeniu też tak pomyślałem. No risk no fun.
Alex Wolf [89.228.***.***] dodano: 19.05.2017, 00:00 #19
Dla mnie nie ma cienia wątpliwości, że został zamordowan, seryjny samobójca mu w tym pomógł, widać nie chciał uczestniczyć w czymś, podobnie jak Prince, co nie było zgodne z Jego sumieniem.
Poziom: 26
Lemmysomemoney dodano: 19.05.2017, 00:15 #20
Był człowiek, nie ma człowieka, nie wytrzymał ciężaru. RIP
Izabella [83.8.***.***] dodano: 19.05.2017, 10:14 #21
Był cudowny i utalentowany....świat rocka stracił jeden z najpiękniejszych głosów :( miejmy nadzieje ,że jest teraz w lepszym świecie. To co stworzył zawsze będzie przypominało o nim i nie pozwoli zapomnieć...
Spoczywaj w pokoju Chrisie [*]
istrefa [37.47.***.***] dodano: 19.05.2017, 12:11 #22
Odpoczywaj w pokoju Chrisie!
Poziom: 14
Natalia87 dodano: 19.05.2017, 12:15 #23
Wielka szkoda :(