terazrock.pl

Behemoth ruszy w trasę z Lamb Of God i Slayerem bez Inferno. Perkusista ujawnia powód, dla którego nie weźmie udziału w tak prestiżowej trasie.

Behemoth latem rusza w prestiżową trasę po Stanach Zjednoczonych razem z zespołami Lamb Of God i Slayer. Z zespołem nie zagra jednak perkusista Zbigniew Promiński, znany jako Inferno. Muzyk spodziewa się drugiego dziecka.

Paradise Lost zapowiada nowy album

Na oficjalnej stronie Facebook Behemotha, Inferno napisał:

W lipcu 2017 roku po raz drugi zostanę ojcem. Muszę więc przeprosić naszych fanów za to, że nie wezmę udziału w letniej trasie koncertowej po Ameryce Północnej. Jestem przekonany, że niesamowity perkusista i nasz dobry przyjaciel Jon Rice, bez problemu przejmie mój tron na ten krótki czas i rozpali scenę.

Zespół Behemoth napisał, że chociaż jest zawiedziony tym, że Inferno nie weźmie udziału w trasie, całkowicie wspiera go w tym niesamowitym okresie w jego życiu.

Trasa z zespołami Slayer i Lamb Of God wystartuje już 12 lipca i potrwa prawie do końca sierpnia.

Behemoth w przerwie między koncertami pracuje nad nowym albumem studyjnym. Adam Nergal Darski powiedział ostatnio:

Podchodzimy do tego spokojnie. Nie ma żadnej presji. Ale mamy już 10 lub 13 szkiców nowych utworów.

Nergal ponadto zdradził, że nowego albumu możemy spodziewać się w okolicach jesieni przyszłego roku.

Wiem, że wydaje się, że to jeszcze kawał czasu, ale on bardzo szybko płynie, a my jesteśmy mocno podekscytowani nowym materiałem. Lubię podejście do tworzenia muzyki w Behemocie, zwłaszcza po swoim solowym projekcie. Byłem naprawdę głodny. Głodny nowych i radykalnych dźwięków. I naprawdę mam nadzieję, że będzie to wszystko będzie brzmiało inaczej, że uzyskamy coś nowego oraz świeżego. Coś, co ponownie zdefiniuje naszą dotychczasową pracę w Behemocie. Poczekajmy jednak, bo być może jest za wcześnie, żeby o tym mówić.

15 grudnia 2017 roku w ramach imprezy Merry Christless, Behemoth wystąpi w warszawskim klubie Progresja Music Zone. Do składu mają dołączyć jeszcze cztery inne grupy.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 36
Lemmysomemoney dodano: 08.07.2017, 20:19 #1
Smutno mi, Boże :D
Ukryj odpowiedzi (3)
Poziom: 12
mourningsun do Lemmysomemoney dodano: 08.07.2017, 21:15 #2
Dla Inferno wieli szacunek (sam mam dwójkę i wiem jak metafizycznym, nieporównywalny z żadnym innym doświadczaniem jest być przy narodzinach Nowego Człowieka, razem z Kobietą która daje Nowe Życie)... Dla Lemmysomemoney dedykacja z avatar... (twojego tania pi**o) Edytowano 3 razy. Ostatnio: 08.07.2017, 21:31
Poziom: 36
Lemmysomemoney do mourningsun dodano: 09.07.2017, 16:37 #3
Twoje patetyczne srochy i próby obrażenia mnie doskonale korespondują z twoim IQ.
Nie piszę, że jesteś pajacem, bo sam o tym wiesz.
Poziom: 12
mourningsun do Lemmysomemoney dodano: 11.07.2017, 12:40 #4
srochami jest 99% twojej (nad)produkcji w komentarzach... szanuj klawiaturę reszta jw.
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group