terazrock.pl

W sieci pojawił się tytułowy utwór z nowej płyty Alice Coopera. To druga muzyczna zapowiedź wydawnictwa zatytułowanego „Paranormal”.

Już w tym miesiącu światło dzienne ujrzy nowe studyjne wydawnictwo Alice Coopera zatytułowane „Paranormal”. Do tej pory fani mieli okazję do zapoznania się z utworem „Paranoiac Personality”, dziś natomiast w serwisie YouTube pojawił się kolejny singiel.

Najczęściej odtwarzani rockowi artyści na Spotify

Utwór „Paranormal” doczekał się oficjalnego teledyski tekstowego:

Na „Paranormal” znaleźli się wyjątkowi goście: Billy Gibbons z ZZ Top oraz Larry Mullen Jr. z U2Billy Gibbons zagrał w utworze pod tytułem „ I’ve Fallen in Love and I Can’t Get Up”. Gitarzysta, po wysłuchaniu nadesłanego mu nagrania, skomentował:

Mam właśnie grypę, ale ten numer sprawia, że czuję się lepiej.

Na pomysł zaproszenia perkusisty U2 wpadł producent płyty, Bob Ezrin, a Alice Cooper się do niego ochoczo zapalił. Zaskoczyły go natomiast wymagania perkusisty, który przed wyrażeniem zgody, poprosił o przysłanie tekstów piosenek.

Powiedział: „Gram do tekstów, nie gram do basu”. Pomyślałem, że to bardzo fajny pomysł. Za pomocą swoich bębnów interpretuje teksty. To zupełnie odmienia płytę.

Alice Cooper zdradza też, że jego nowa płyta nie będzie albumem koncepcyjnym.

To nie jest straszna płyta. „Paranormal” w tym przypadku oznacza rzeczy inne od normalnych. To nie jest normalna płyta Alice Coopera. Postanowiliśmy z Bobem, że tym razem nie będzie tematu przewodniego. Nagramy po prostu rzeczy, które nam się podobają.

1 lipca 2017 roku wystartowała europejska trasa koncertowa Alice Coopera. Tym razem nie obejmie ona Polski, a najbliżej nas Alice ze swoim zespołem zagra 31 lipca w Wilnie na Litwie.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 14
Tomasz Machowski dodano: 16.07.2017, 20:45 #1
Naprawdę zapowiada się super płyta. Czekam niecierpliwie!
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group