terazrock.pl
Zobaczcie, co mają dla nas muzycy zespołów Queens of the Stone Age, Mastodon i At the Drive-In. Ich debiut jest już w drodze.

Gone is Gone stworzyli: wokalista i basista Troy Sanders z Mastodona, gitarzysta Troy van Leeuwen z Queens of the Stone Age, perkusista Tony Hajjar z At the Drive-In oraz gitarzysta / klawiszowiec Mike Zarin.

Z ośmiu utworów, które stworzyli i zarejestrowali, poznaliśmy już dwa:  „Violenscent” i „Starlight”. Oto trzecia odsłona ich pierwszego oficjalnego wydawnictwa – utwór „Stolen from Me” wraz z teledyskiem.

O EP-ce magazynowi „Billboard” opowiada Troy Sanders.

Uważam, że w tych ośmiu utworach, które ukażą się w lipcu, dotknęliśmy wszystkiego, co jeszcze nadejdzie. Od czasu ich nagrania zarejestrowaliśmy wiele, wiele innych. To bardzo dobra wiadomość dla naszej czwórki – zdaliśmy sobie sprawę, że szybko w to wsiąkliśmy.

Muzycy nie zamierzają na tym poprzestać.

 Z łatwością moglibyśmy nagrać długogrający album. Mamy też nadzieję na współpracę na wielu poziomach z różnymi artystami, za pośrednictwem wielu platform. Chcielibyśmy komponować, współpracować, tworzyć nie tylko na scenę. W przeszłości komponowaliśmy do filmów, chcielibyśmy współpracować z artystami wizualnymi…

Wpierw jednak debiutancki minialbum. EP-ka zatytułowana po prostu „Gone is Gone”, ukaże się 8 lipca 2016 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group