terazrock.pl
Doda pochwaliła się reakcją Slasha na nową piosenkę reaktywowanego Virgin i wspomniała wspólny występ w Łodzi.
Slash i Doda wystąpili na jednej scenie podczas koncertu artysty w Łodzi, 20 listopada 2015 roku. Doda zaśpiewała wtedy przebój Guns N’ Roses „Sweet Child O’ Mine”. W kwietniu 2016 roku Slash zaprosił Dodę na koncert reaktywowanego Guns N’ Roses do Las Vegas.
 
Guns N' Roses. Bilety na koncert w Polsce

W wywiadzie dla Łukasza Jakóbiaka Doda zdradziła, że Slash słyszał pierwszy singel z nowej płyty Virgin i że bardzo mu się podobał. Wspominała także występ w Łodzi.
 

Wiedziałam, że utrę nosa wszystkim wielkim znawcom rock and rolla w Polsce i specjalnie wyszłam w najbardziej cekinowej sukience jaka była. Nie wyjdę na rockowo. Wyjdę najbardziej po dodowemu, jak to jest możliwe, żeby jeszcze bardziej wkurzyć samozwańczych wyznawców muzy rockowej (...). To było spełnienie moich marzeń, szczególnie że kiedy graliśmy na próbie, Slash patrzył na mnie spod cylindra i machał ręką. Co on tak macha tą ręką? Podszedł do mnie i powiedział: „Gram na scenie kilkadziesiąt lat i jeszcze nikt nigdy nie miał tak mocnego głosu, żebym musiał podgłaśniać moją gitarę”.




W 2016 roku reaktywowany zespół Virgin wydał płytę „Choni”, na której znalazło się kilka nowych utworów i kilka starszych przebojów grupy. Czy Doda zjawi się na scenie także podczas koncertu Guns N’ Roses w Polsce, który odbędzie się 20 czerwca 2017 roku w Gdańsku? Póki co przypominamy jej występ z Łodzi.

Komentarze (10)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
gośććć [37.131.***.***] dodano: 04.01.2017, 09:40 #1
„Gram na scenie kilkadziesiąt lat i jeszcze nikt nigdy nie miał tak mocnego głosu, żebym musiał podgłaśniać moją gitarę” hehe ciekawe co powiedziałby Slash gdyby wiedział, że ten pustak wciska ludziom taka ciemnotę, powołując się na wypowiedź muzyka, która na bank nigdy nie padła Uśmiech
Ukryj odpowiedzi (2)
xxxx [83.20.***.***] do gośććć dodano: 04.01.2017, 11:17 #2
A skąd Ty wiesz, że Ona kłamie?! Podobno też kłamała przy "pobiciu" Szulim, a wygrała w sądzie.. więc.. przestań pieprzyć ;>
Anna [83.25.***.***] do gośććć dodano: 04.01.2017, 11:19 #3
A skąd drogi gościu wiesz, że nie padła ?. Rozumiem, że byłeś tam przy nich w każdym momencie ich kontaktu i wszystko wiesz ?. No, bo żeby takie stwierdzenia dawać to trzeba mieć dowody, a nie negować coś dla zasady, lub z czystej zawiści. Prawda jest taka, że wielu komentujących występ Dody ze Slashem może jedynie sobie pogadać , a ona i tak zrobiła swoje. Po prostu na maxa wykorzystuje okazje, które daje jej los czego nie robi wielu ludzi woląc siedzieć w necie, ziać zawiścią, narzekać i oczerniać innych zamiast wziąć się porządnie do roboty i realizacji celów.
Robert [83.11.***.***] dodano: 04.01.2017, 11:13 #4
Nie ma jak to nakręcać się samemu Uśmiech !!
Doda potrafiła robić duże show ,ale na pewno nie swoim głosem.
Nie uszukujmy się please, bo każdy wie , że dużo młodych wokalistek zagnie ją na pierwszym lepszym zakręcie.
W końcu dojdzie do tego , wredy lądowanie jej będzie bardzo twarde , oj bardzo
Marek [83.11.***.***] dodano: 04.01.2017, 11:23 #5
PO CO CIEMNOTE WCISKAĆ , JAK KAŻDY WIE , ŻE TAKIE POCHWAŁKI NIE PROBLEM SOBIE ZAŁATWIĆ W TYM ŚRODOWISKU DLA PODNIESIENIA SWOJEGO "EGO" ZA RÓŻNE CENY... Uśmiech
Magda [83.7.***.***] dodano: 04.01.2017, 20:19 #6
Ludzie, Wy tak serio? oO Odejdźcie od komputerów, zostawcie internety, szkodzą Wam. ; ) Wyjdźcie przed domy, pobiegajcie trochę, dotleńcie mózgi. A nóż pomoże. Jeśli nie, sorry, cóż. Pozdro.
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 16
Vampirro do Magda dodano: 05.01.2017, 21:34 #7
"Nóż" pomoże? Oby nie, bo to mogłoby się źle skończyć.
Ale tak na serio: Doda może mówić co chce, bo Slash pewnie i tak się o tym nie dowie. Poza tym historia zna wiele przypadków, gdy ktoś powołuje się na słowa kogoś, kto potem twierdzi, że niczego takie nie powiedział. Prawdy i tak się nie ustali, ale jakie to ma znaczenie?
Gitar [83.26.***.***] dodano: 04.01.2017, 20:26 #8
Ogólnie gitarzysta zawsze gra na pełnej głośności....