terazrock.pl
0
ud | fot. Jacek Karczmarczyk, CC BY 3.0 | 5 listopada 2015
Newsy 1013V  
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Finlandii przygotowało zestaw emotikonów przedstawiających to, co najbardziej charakterystyczne dla tego kraju. Nie mogło zabraknąć metalu.

Wszystkie nowe fińskie emoji zaprezentowały zostały w kalendarzu na rok 2016, zaprezentowanym właśnie przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Zajmująca się dyplomacją Finlandii Petra Theman tłumaczy dlaczego państwowa instytucja się na to zdecydowała: emotikony stały się bardzo ważne w komunikacji międzyludzkiej, zmieniły ją.

Fińskie emoji zostały zaprojektowane z przymrużeniem oka, lecz mam nadzieję, że opowiedzą światu nie tylko o naszych cechach, lecz także o naszych mocnych stronach. Jedną z nią jest rozbrajająca szczerość.

Czy znajdzie się tam także sauna lub Nokia 3210? Jeszcze nie wiemy, oficjalna prezentacja kalendarza jeszcze przed nami na stronie xmas.finland.fi. Pewni jesteśmy jednego: jeden z miesięcy na pewno będzie bardzo metalowy – w hołdzie zespołom Apocalyptica, Children of Bodom, Ensiferum, Finntroll, Hanoi Rocks, Korpiklaani, Lordi, Nightwish, Sonata Arctica, Swallow the Sun

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group