terazrock.pl
Newsy 4220V  
Acid Drinkers ogłosili, kto zastąpi Wojciecha „Jankiela” Moryto, który rozstał się z grupą w grudniu.
W grudniu zeszłego roku grupa Acid Drinkers dość nieoczekiwanie ogłosiła, że rozstaje się z gitarzystą Wojciechem „Jankielem” Moryto, który działał w jej składzie od 2009 roku. Dziś poznaliśmy jego następcę:
 

Acid Maniax! Czas przedstawić Wam faceta, który będzie zajmował miejsce po lewicy Titusa! Ladies & Gentlemen.... Mr Robert „Bobby” Zembrzycki!!! Znany wcześniej ze znakomitego Corruption. Nam straszliwie PASUJE! Jest moc! I dość pisaniny.... Acids dopinają na ostatni guzik set koncertowy, a Wy smarujcie gardła i uważajcie na tyłki... będą skopane na najbliższych koncertach... :)))

 
Robert „Bobby” Zembrzycki pochodzi z Katowic, wcześniej grał w zespole Saratan, a od dwóch lat zasila szereg stonermetalowego zespołu Corruption. Jak zapewnia, dołączenie do Acid Drinkers nie oznacza opuszczenia szeregów Corruption. W składzie Acid Drinkers będzie mógł sprawdzić się na żywo już 13 stycznia w Pszowie oraz dzień później podczas warszawskiego finału WOŚP.
 
Najnowszy album Acid Drinkers ukazał się we wrześniu 2016 roku pod tytułem „Peep Show”. Pochodzi z niego utwór „Become A Bitch”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 12
hahusky dodano: 06.01.2017, 22:24 #1
zapisala by szanowna redakcja taki zespol do encyklopedii bo wstyd naprawde ze takiej ikony polskiego metalu tutaj nie ma
© 2013 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group